Cegła 

Surowa cegła na ścianie, lub cegła pokryta farbą, to modny akcent dekoracyjny stosowany we wnętrzach w stylu industrialnym i nie tylko. By go uzyskać, należy wykonać okładzinę z ceglanych płytek. Takie rozwiązanie Jest jednak pracochłonne i nie zawsze chcemy się na nie decydować. Jeśli szukasz szybszego i łatwiejszego sposobu na modne udekorowanie ściany, możesz wybrać fototapetę z imitacją cegły.

Wysokiej jakości fototapeta-cegła gwarantuje doskonały efekt estetyczny. Precyzyjne nadruki w odpowiedniej rozdzielczości i atrakcyjnej kolorystyce prezentują się bardzo realistycznie. Fototapeta, a przeciwieństwie do prawdziwej cegły, umożliwia też wprowadzenie do wnętrza elementu awangardowego zdobnictwa. W ofercie Krudo Design dostępne są fototapety z imitacją naturalnej cegły, a także urozmaicone niestandardowe wzory, jak np. cegła z pnączem czy z inspirującymi motywami graficznymi w nowoczesnym stylu.

Zastosowanie fototapety z imitacją cegły

Fototapeta cegła dobrze prezentuje się w loftach i wnętrzach w stylu industrialnym. Sprawdza się w dużych i małych przestrzeniach, gdy chcemy optycznie zmienić kształt wnętrza, powiększyć je lub stworzyć w nim bardziej przytulny nastrój.

Imitacja cegły dobrze prezentuje się na przykład jako tło dla telewizora w salonie. Można zastosować ją w sypialni na ścianie przy wezgłowiu łóżka. Modny efekt dekoracyjny uzyskamy również, układając tapetę na ścianie, pod którą znajduje się narożnik w pokoju gościnnym. Fototapeta pięknie wypełnia wnętrze, nadaje mu charakteru i stanowi wyraźni akcent dekoracyjny.

Fototapety są łatwe w zastosowaniu i są dostępne są w różnych rozmiarach do wyboru. Każdy wzór składa się z wygodnych w montażu pasów. Na podstronach poszczególnych produktów można pobrać szczegółowe instrukcje montażu fototapety.

Dostępne w naszej ofercie fototapety powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technik drukarskich. W produkcji stosowana jest technika laserowa, a druk utwardzany jest termicznie. Cyfrowa jakość druku o rozdzielczości do 600 dpi i żywa kolorystyka sprawiają, że fototapety wyglądają realistycznie oraz zaskakują głębią i ostrością wzorów.

Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów