Lampy podłogowe 

W sypialni, salonie czy gabinecie możemy stworzyć wyjątkową atmosferę dzięki odpowiednio dobranej lampie podłogowej, która również będzie ciekawą dekoracją wnętrza. Nowoczesne lampy podłogowe mogą stać się także interesującym uzupełnieniem lamp wiszących czy stołowych, z którymi stworzy spójną całość. Nowoczesne lampy podłogowe znacząco podkreślą charakter naszego pomieszczenia, niezależnie czy jest to pokój urządzony w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, prowansalskim czy klasycznym. Modne modele wprowadzą nastrojowy klimat nie tylko po zmroku, ale także dobierając jej ciekawy kształt, kolor i materiał, możemy stworzyć niebanalny wystrój naszego domu. W ofercie naszego salonu znajdziesz lampy o różnych charakterze, do wyboru: lampa na trójnogu lub pojedynczej podstawie.

Oświetlenie podłogowe jest niezbędne, gdy chcemy oddać się chwili relaksu czytając wieczorami ulubioną książkę. Może też wprowadzić dozę świeżości, gdy postawimy je przy sofie czy fotelu. Jest połączeniem prestiżu z funkcjonalnością. W każdej chwili możemy je przenieść w inne miejsce, gdzie akurat jest niezbędne.

Dostępne nowoczesne lampy podłogowe cechuje staranne wykończenie oraz oryginalna konstrukcja. Bogata oferta pozwoli odnaleźć idealny model, który będzie spełniał Twoje wszelkie wymagania.

Lampa na trójnogu

Tworząc ofertę naszego salonu stawiamy na funkcjonalność, ale także unikatowość projektów. Z tego względu nie brakuje wśród nich coraz popularniejszych lamp zaprojektowanych w duchu industrialnym- opraw na pojedynczej podstawie, nierzadko złożonej z kilku przegubów co pozwala na dowolność ustawienia lampy, a także nowoczesne lampy podłogowe typu trójnóg. Lampa na trójnogu jaką znajdziesz w naszym salonie inspirowana jest różnymi elementami od podstaw reflektorów filmowych, przez podstawy urządzeń mierniczych kończąc na klasycznych statywach fotograficznych. Lampy na trójnogu w naszej ofercie posiadają możliwość regulacji wysokości, a w zależności od wybranego modelu i projektu również ruchome głowice.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
969,00 zł

Woody to lampa podłogowa w stylu industrialnym. 

850,00 zł

Art to lampa podłogowa w stylu industrialnym. 

1 320,00 zł

Architect to lampa podłogowa w stylu industrialnym. 

575,00 zł

Chain to lampa podłogowa w stylu industrialnym. 

499,00 zł

Lampa industrialna na statywie, której stelaż został wsparty na trzech rozkładanych nogach.

699,00 zł

Industrialna lampa podłogowa NY 2 swoim wyglądem nawiązuje do lamp scenicznych.

1 239,00 zł

Mokotov to lampa podłogowa w stylu industrialnym. Najwięcej uwagi skupia stalowy, nożycowy klosz...

1 129,00 zł

SoHo to industrialna lampa podłogowa, która swoim wyglądem przypomina żurawia budowlanego...

1 359,00 zł

Lampa podłogowa Glam Loft wykonana została z drewna oraz metalowych elementów...

759,00 zł

Classy Loft doskonale oświetli wnętrza skandynawskie, industrialne, prowansalskie...

1 049,00 zł

Marzycie Państwo o lampie w stylu loft, która wzbudzi zainteresowanie wśród gości odwiedzających Państwa dom? My takie lampy tworzymy!