Lampy stołowe 

Chociaż mogłoby się wydawać nam, że posiadamy w naszym domu odpowiednią ilość różnego rodzaju dekoracji i sprzętów, to problem pojawia się dopiero, kiedy wieczorem pragniemy wspólnie usiąść przy stole i... okazuje się, że jest ciemno i nie posiadamy odpowiedniej i przy okazji ozdobnej przedstawicielki asortymentu, jakim są lampy stołowe. Na szczęście w naszym asortymencie znajdziesz bez problemu odpowiednią lampę dla Twojego domu, która rozjaśni każdy mrok i nawet w dzień będzie świetnym elementem zdobniczym. Niepowtarzalne wzornictwo i naprawdę przemyślany design w parze z rozsądną ceną to cechy, które wyróżniają nasze produkty od konkurencji. Nasze lampy stołowe oferowane są w wielu wzorach, kolorach i modelach, dzięki czemu każdy, niezależnie od tego jak bardzo wyrafinowany gust posiada, doceni nasze produkty. Wysoka jakość wykonania w parze z niepowtarzalnym stylem, jaki posiadają nasze lampy to sposób na to, aby w Twoim domu mrok i nuda nie miały prawa bytu. Obejrzyj nasze propozycje!  Lampy stołowe to także niezastąpione lampy do biura! Dla osób poszukujących lamp z epoki przygotowaliśmy atrakcyjna ofertę oświetlenia odrestaurowanego, kultowe modele lamp wiszących oraz biurkowych. Lampa PRL A. Gałecki to klasa sama w sobie.

Designerskie lampy stołowe

Lampy stołowe spełniają dwie funkcje, zatem świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Najchętniej wybierane są do salonów, ale nadają się także do sypialni, przedpokojów albo gabinetów. Eleganckie lampy stołowe prezentują się dobrze na komodach i stolikach, dodając im nowego charakteru. W eleganckich gabinetach lampy stołowe dostarczają odpowiedniego światła i poprawiają nastrój w czasie pracy. Jeśli szukasz nietuzinkowego podejścia do designu, musisz sprawdzić nasze propozycje. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby każda oferowana przez nas lampa na stół była wyjątkowa i niepowtarzalna. Każdy projekt jest połączeniem sztuki dnia codziennego i artyzmu, dlatego nasze lampy stołowe są aż tak wyjątkowe.

Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
489,00 zł

Oryginalna lampa biurkowa w industrialnym stylu.

399,00 zł

Lampa stołowa, biurkowa, nocna w stylu loftowo-industrialnym.

649,00 zł

Mini Classy to mniejsza wersja Classy Loft.

595,00 zł

Lampa industrialna Oh My Loft to połączenie drewnianej podstawy i stalowego reflektora

199,00 zł

Lampy stołowe Light Bulb produkujemy w kolorze naturalnym, białym i czarnym przetartym. Dopełnieniem tych lamp są żarówki vintage. Rodziny lamp: Bulb, Holm i Ergen są malowane i przecierane ręcznie. Lampy te świetnie spiszą się w sypialni, pokoju dziecięcym, młodzieżowym, również jako doskonała w formie i kolorystce dekoracja. 

189,00 zł

Lampy stołowe Ergen produkujemy w kolorze naturalnym, białym i czarnym przetartym. Dopełnieniem tych lamp są żarówki vintage. Rodziny lamp: Bulb, Holm i Ergen są malowane i przecierane ręcznie. Lampy te świetnie spiszą się w sypialni, pokoju dziecięcym, młodzieżowym, również jako doskonała w formie i kolorystce dekoracja. 

189,00 zł

Lampy stołowe Holm produkujemy w kolorze naturalnym, białym i czarnym przetartym. Dopełnieniem tych lamp są żarówki vintage. Rodziny lamp: Bulb, Holm i Ergen są malowane i przecierane ręcznie. Lampy te świetnie spiszą się w sypialni, pokoju dziecięcym, młodzieżowym, również jako doskonała w formie i kolorystce dekoracja. 

289,00 zł

Lampa stołowa, biurkowa, nocna w stylu loftowo-industrialnym.

269,00 zł

Lampa stołowa, biurkowa, nocna w stylu loftowo-industrialnym.

269,00 zł

Lampa stołowa, biurkowa, nocna w stylu loftowo-industrialnym.

269,00 zł

Lampa stołowa, biurkowa, nocna w stylu loftowo-industrialnym.

269,00 zł

Lampa stołowa, biurkowa, nocna w stylu loftowo-industrialnym.