Żarówki edisona 

Idealny rodzaj oświetlenia to taki, który spełnia się w roli doskonałego źródła światła, ale również jako zjawiskowa i dodatkowa dekoracja. Pragnąc nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, warto rozejrzeć się za nietuzinkowym rozwiązaniem, jakim są dostępne w naszej bogatej ofercie żarówki ozdobne. Stylowe, wydajne oraz funkcjonale - z łatwością przełamią klasyczny wystrój pomieszczenia, ciesząc oko odwiedzających Cię gości. Żarówka Edisona pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego klimatu, ocierającego się o koncepcje stylu vintage, czy retro.

Żarówki Edisona – stylowe źródło światła

W specjalnie wyselekcjonowanej ofercie sklepu Krudo Design, znajdą Państwo wyjątkowe żarówki ozdobne, stylizowane na jedne z pierwszych żarówek, opatentowanych przez znanego wynalazcę Thomasa Edisona. Ich niepowtarzalny wygląd, zaklęty w nowoczesnej odsłonie, idealnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła dla gabinetu, salonu, czy pomieszczeń typu loft. Współczesne żarówki Edisona są nie tylko stylowe, ale przede wszystkim energooszczędne i wydajne. Dostępne w aktualnej ofercie sklepu żarówki dekoracyjne, posiadają zróżnicowane – w zależności od wybranego modelu – żarniki. Przykładowo, żarówka Edisona Globe S posiada piękny, spiralny żarnik, natomiast model Globe XL charakteryzuje się wielokrotnie oplecionym żarnikiem, sprawiającym wrażenie pogmatwanego.

Żarówka Edisona w ofercie Krudo Design

Zawarte w aktualnej ofercie Krudo Design żarówki Edisona, to bogaty wybór spośród wielu wysokiej jakości, ciekawych produktów. Wśród propozycji, znajdą Państwo nie tylko lampy żarówki ozdobne o zróżnicowanych kształtach żarników węglowych, które są stanowią oprawę samą w sobie, które nie wymagają dodatkowych akcesoriów, ale również samej żarówki. Proponowane przez Krudo Design rozwiązania, doskonale sprawdzą się jako dodatkowe źródło światła dla lamp industrialnych. Imitując przyjemne, ciepłe światło, nadadzą każdej przestrzeni indywidualnego, nowoczesnego charakteru. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
24,00 zł

Żarówka dekoracyjna Globe S z pięknym spiralnym żarnikiem...

29,00 zł

Globe L to druga co do wielkości z dekoracyjnych żarówek.

39,00 zł

Globe XL to największa z dekoracyjnych żarówek

29,00 zł

Żarówka dekoracyjna z pionowym, wielokrotnie oplecionym węglowym żarnikiem w stylu retro.

34,00 zł

Żarówka dekoracyjna Edisona LED swoim wyglądem i barwą światła nawiązuje do żarówek żarnikowych.

34,00 zł

Żarówka dekoracyjna Globe S LED, doskonale wypełni wnętrze ciepłym światłem.