Abażury 

Abażury

Czym jest lampa, która nie posiada odpowiedniej osłonki, jaką są abażury? Bez dwóch zdań jest czymś dziwacznym, co nie wygląda i nie zachwyca. To właśnie te elementy, osłaniające źródło światła w lampie odpowiadają w dużej mierze za jakość światła, ale i wystrój wnętrza, jakie osiągniemy przy wykorzystaniu danej lampy. Na szczęście w asortymencie naszej firmy znajdą Państwo przeróżne abażury, oferowane w najrozmaitszych rozmiarach, wzorach i kolorach. U nas coś dla siebie wybierze zarówno amator tradycyjnego wzornictwa, jak i ludzie pragnący urządzić swoje mieszkania w sposób nowoczesny. Ponadto należy nadmienić, iż produkty, które Państwu proponujemy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co w parze z niebywałym designem teoretycznie powinno przekładać się na wysoką cenę. Mimo to, nasze abażury posiadają naprawdę przystępne ceny, dzięki czemu każdy może się zaopatrzyć w dowolny model bez większych wyrzeczeń, czy opróżniania swoich portfeli. Koniecznie zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą, w której znajdziesz nie tylko abażury, ale również wysokiej jakości żarówki dekoracyjne oraz kolorowe kable tekstylne.

Abażury do różnych stylów

To co wyróżnia lampę spośród innych to właśnie abażur. To również najprostszy sposób na zmianę aranżacji i stylu danej lampy. uwielbiasz renowację? Szukasz wyjątkowych elementów wyposażenia? Może w Twoje ręce wpadła jakaś wyjątkowa lampa, której do pełni piekna brakuje jakiegoś oryginalnego abażuru? Poznaj naszą ofertę i wybierz ten, który najlepiej będzie pasował do wyobrażenia idealnego wnętrza.

Abażur czy klosz- jaka różnica

Wielu naszych klientów, szukając wyjątkowego abażuru zgłasza się do nas często z prośbą o poradę aranżacyjną. Pewnego rodzaju normą językową jest stosowanie zamiennie określeń abażur oraz klosz, choć z punktu widzenia aranżacji są to dwa różne produkty. Klosz to ten element oprawy, który osłania głównie źródło światła (żarówkę). Klosze wykonane są przede wszystkim ze szkła lub innego tworzywa ceramicznego. Abażur to element dekoracyjny lampy. Również osłania żarówkę, jednak jego funkcja dotyczy przede wszystkich przytłumienia światła. To przede wszystkim element dekoracyjny lampy.

Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów