Oprawki 

Oświetlenie w naszych domach odgrywa coraz większą rolę. Kiedyś jedyną funkcją lampy było oświetlanie pomieszczenia, podczas gdy dziś jest to także element dekoracyjny wnętrza. Lampy dobierane są więc nie tylko pod kątem tego, jakie światło emitują i w jakim stopniu jest ono przepuszczane przez abażur, ale także pod względem wpisywania się w ogólny charakter wnętrza. Miłośnicy aranżacji wnętrz poszli o krok dalej i zaczęli się interesować własnoręcznym projektowaniem, a następnie tworzeniem lamp. Sklep Krudo Design właśnie dla takich osób przygotował m.in. takie akcesoria jak oprawka do żarówki.

Lampa DIY – z czego się składa?

Odkąd w świecie aranżacji wnętrz zapanowała moda na tzw. żarówki Edisona, coraz więcej osób zastąpiło duże lampy z efektownymi abażurami prostymi lampami na jednym kablu. Wykonanie takiej lampy jest niezwykle proste, dlatego tak dużą popularnością w sklepach z oświetleniem cieszą się poszczególne elementy niezbędne do stworzenia takiego źródła światła. Do wykonania tego prostego, ale jakże ciekawego oświetlenia potrzebna jest oprawka żarówki, kabel, podsufitka do lampy, która zakryje wystające z sufitu kable oraz oczywiście dekoracyjna żarówka. Oprawka do żarówki,podobnie jak inne wymienione części lampy, dostępne są w ofercie sklepu Krudo Design. W końcu nuda jest czymś, czym nie powinna odznaczać się żadna, zjawiskowa lampa. Żarówka dekoracyjna oraz dobrze dobrana oprawka do żarówki, z pewnością pomoże Ci zaaranżować na nowo Twoje najbliższe otoczenie, dodając niepowtarzalnego stylu i blasku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oprawka do żarówki – oferta Krudo Design

Mamy świadomość tego, że na efekt własnoręcznie wykonanej lampy ma wpływ każdy, nawet najmniejszy element. To dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę oprawek, które zostały wykonane z dbałością o szczegóły, a także przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Oprawka żarówki, która dostępna jest w ofercie naszego sklepu, może być wykonana z metalu lub z porcelany. W naszym asortymencie znajduje się oprawka do żarówki w kolorze czarnym, białym, miedzianym i złotym, a także z chromowanym wykończeniem. Oprawka żarówki, która dostępna jest w tak wielu wersjach kolorystycznych, może być bazą do stworzenia lampy w każdym stylu.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów