Podsufitki 

Oświetlenie w domach i mieszkaniach ma być nie tylko funkcjonalne, ale powinno także spełniać funkcję dekoracyjną. To dlatego coraz większą uwagę przykładamy do wyglądu lamp. Lampy do sypialni, do salonu, a nawet oświetlenie łazienki – każde źródło światła powinno współgrać z ogólnym charakterem wnętrza, musi więc pasować nie tylko do dominującej kolorystyki w pomieszczeniu, ale też do stylu aranżacyjnego.

Podsufitka do lampy – baza do stworzenia własnego oświetlenia

Osoby interesujące się aranżacją wnętrz pokochali nowy trend: własnoręczne tworzenie lamp. Wszystko za sprawą dostępnych na rynku poszczególnych komponentów oświetleniowych. W odpowiedzi na współczesny modę sklep Krudo Design ma w swoim asortymencie podsufitki do lamp, które w połączeniu z dekoracyjnymi żarówkami oraz równie efektownymi kablami i oprawkami do żarówki będą prezentować się świetnie w każdym pomieszczeniu. Podsufitka do lampy przede wszystkim pozwala ukryć dużą ilość kabli wychodzących z sufitu, a jednocześnie ukrywa miejsce wejścia kabli lampy w sufit. Podsufitki sprawiają, że miejsce połączenia lampy z sufitem prezentuje się estetycznie i schludnie, a własnoręcznie wykonana lampa wygląda perfekcyjnie.

Podsufitki w sklepie Krudo Design

Sklep Krudo Design oferuje podsufitki, które mogą być bazą do stworzenia lampy w każdym stylu aranżacyjnym. Podsufitka do lampy w kolorze czarnym lub białym równie dobrze sprawdzi się we wnętrzach urządzonych klasycznie, ale też w tych nawiązujących do aranżacji rustykalnych czy skandynawskich. Kolorowe podsufitki świetnie prezentować się będą w nowoczesnych pomieszczeniach. Podsufitka do lampy, którą znaleźć można w naszym asortymencie może być w kształcie koła lub prostokąta. Oferujemy podsufitki wykonane z drewna oraz metalu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów