Lampy odrestaurowane 

Lampy odrestaurowane

Lampy imitujące wygląd stosowanego w poprzednich epokach oświetlenia, świetnie sprawdzą się dla wnętrz o charakterze modernistycznym oraz industrialnym, jak również urządzonych w modnym stylu vintage. Surowość, brak zbędnych zdobień to znak rozpoznawczy tego odrestaurowanego oświetlenia. Modernistyczna lampa PRL, czy też lampa odrestaurowana, coraz częściej pojawia się w naszych domach, biurach, restauracjach i barach. Dzięki wykorzystanym do ich produkcji materiałom – takim jak metal, szkło oraz porcelana – lampy te, wprowadzają do naszych wnętrz modny, fabryczny klimat tamtych lat.

Odrestaurowana lampa PRL

Dostępne w naszej szerokiej ofercie lampy odrestaurowane, obejmują różne modele lamp – biurowe, stołowe, wiszące, kinkiety oraz stojące. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, charakteryzują się niespotykaną trwałością, przyczyniającą się do ich ponadczasowości. Ponadto, proponowane przez nas lampy, są doskonałym źródłem światła. Dzięki dużym i przeźroczystym kloszom, doskonale rozświetlą każde wnętrze. Nawet niewielka, modernistyczna lampa PRL w wersji biurowej, zapewni Ci odpowiednią ilość światła w trakcie intensywnej pracy. Wzornictwo proponowanego przez nas oświetlenia, przywodzi na myśl zarówno początki XX wieku, gdy nad miastami górowały ogromne fabryki z dymiącymi kominami, jak i okres PRL, który choć był pełen absurdów, do dziś wzbudza sentyment u wielu osób.

Odrestaurowana lampa PRL lata 60 i 70- Krudodesign

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której znalazła się odrestaurowana lampa PRL A.Gałeckiego, z lat 60, lampa PRL wyprodukowana przez Robotniczą Wytwórnię Sprzętu Oświetleniowego również w latach 60, czy zmodernizowana wisząca, porcelanowa lampa PRL OPS 100B wyprodukowana przez Fabryki Materiałów Światłoczułych FOTON w latach 70, które z ciemni fotograficznych idealnie sprawdzą się w oświetleniu kuchni czy biura.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
229,00 zł

Lampa wyprodukowana w latach 60' przez Stołeczne Zakłady Metalowe Nr 2 Przemysłu Terenowego w Warszawie. Model typ nr. 1118

329,00 zł

Lampa wyprodukowana przez Robotniczą Wytwórnię Sprzętu Oświetleniowego Energetyka SOPOT w latach 60'.

179,00 zł

Lampa porcelanowa  OPS-100/B I wyprodukowana została w latach 70' przez  Fabryki Materiałów Światłoczułych FOTON.

289,00 zł

Lampa biurkowa pochodząca z czasów prl.