Stoły 

Stół to centrum domowego życia. Nieodzowny element użytkowy, wpływający na estetykę wnętrza. Wybierając odpowiedni mebel do kuchni, jadalni – lub do lokalu gastronomicznego – należy uwzględnić jego gabaryty, wytrzymałość i oczywiście wygląd. Design powinien być dopasowany do charakteru aranżacji. Niejednokrotnie to właśnie stół stanowi jeden z głównych elementów wpływających na wygląd pomieszczenia.

Stoły do kuchni, jadalni i salonu

W tej kategorii naszego sklepu dostępne są stoły do kuchni oraz jadalni. W oddzielnej podkategorii oferujemy również stoliki kawowe i ławy do salonu, stanowiące ważny element wyposażenia wypoczynkowego

Wśród dostępnych modeli stołów jadalnianych znajdziesz meble w stylu industrialnym, prowansalskim, vintage, skandynawskim, boho i minimalistyczne uniwersalne stoły w stylu nowoczesnym. Bez trudu wybierzesz spośród nich mebel, który wpisze się w klimat twojego domu. Stoły industrialne, stanowiące podstawę naszej kolekcji, doskonałe sprawdzają się w loftach, na poddaszach, w przestronnych pomieszczeniach urządzonych w stylu przemysłowym.

Stoły do restauracji

Nasza oferta jest również komponowana pod kątem lokali gastronomicznych różnego typu. Poniżej znaleźć można duże stoły do restauracji, pubów i kawiarni. Solidne i wytrzymałe meble na lata, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Blaty stołów są specjalnie zabezpieczone atestowanymi preparatami o właściwościach impregnujących i pokryte warstwami hydrofobowymi. Dzięki temu są wodoodporne i sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu. Są przystosowane do kontaktu z żywnością. Stylowe stoły do restauracji podkreślają charakter lokali. Stanowią wygodne i funkcjonalne wyposażenie zachęcające gości do pozostania na dłużej.

Zapraszamy do zapoznania się ze stołami jadalnianymi do domu i restauracji, dostępnymi w sklepie internetowym Krudo Design. Oferujemy stoły z najwyższej jakości drewna dębowego, akacjowego, i nie tylko, w tym stoły z pierwszej klasy drewna litego. Meble drewniane o pięknej naturalnej strukturze, które nigdy nie wychodzą z mody i zawsze dobrze się prezentują, niezależnie od obranego stylu.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów