Stoliki kawowe i ławy 

Podczas aranżacji mieszkania przychodzi czas na wybór odpowiednich mebli. W ofercie naszego salonu znajdą Państwo gustownie wykonane stoliki kawowe oraz ławy, zaprojektowane w oparciu o projekt własny naszej firmy. Dzięki temu, podczas wyboru produktów z naszej oferty gwarantujemy nie tylko ich oryginalność, ale także unikatowość. Inspirowani otaczającą nas przestrzenią, zmieniającymi się trendami, a także oczekiwaniami klientów, którzy aranżują swoje mieszkania w różny sposób staramy się oferować szeroki wybór mebli, zachowanych w różnej stylistyce, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.

Stolik industrialny, nowoczesny i rustykalny

W ofercie naszego salonu znajdą Państwo meble zaprojektowane w oparciu o różne trendy. Stolik industrialny, wykonany z litego drewna, wsparty na metalowych podstawach, przesłonięty szklanym blatem, dzięki połączeniu różnych materiałów idealnie sprawdzi się nie tylko w stylizacjach inspirowanych przemysłem, ale także w przestrzeni nowoczesnej, vintage lub skandynawskiej. W ofercie posiadamy stoliki kawowe wykonane z plastycznych materiałów, wysoko polerowanych, których oryginalne kształty wpiszą się w modernistyczny projekt salonu lub biura. Dla bardziej klasycznych przestrzeni tworzymy meble w całości wykonane z drewna z gustownie wykonanymi zdobieniami nóg i blatów. W zależności od potrzeb klientów, w ofercie posiadamy klasyczne ławy kawowe, stoliki wielofunkcyjne z szufladami, schowkami i gazetownikiem, a także stoliki modułowe, które połączone mogą tworzyć ciekawą całość, osobno stanowią funkcjonalny dodatek w postaci stolików nocnych, a także pomocniczych w różnych częściach mieszkania.

Jeśli w bieżącej ofercie nie znaleźli Państwo mebli realizujących Państwa wyobrażenie, zapraszamy do kontaktu. Jako producent na specjalne zamówienie naszych klientów tworzymy projekty stołów szytych na miarę.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów