Stoliki kawowe i ławy 

Podczas aranżacji mieszkania przychodzi czas na wybór odpowiednich mebli. W ofercie naszego salonu znajdą Państwo gustownie wykonane stoliki kawowe oraz ławy, zaprojektowane w oparciu o projekt własny naszej firmy. Dzięki temu, podczas wyboru produktów z naszej oferty gwarantujemy nie tylko ich oryginalność, ale także unikatowość. Inspirowani otaczającą nas przestrzenią, zmieniającymi się trendami, a także oczekiwaniami klientów, którzy aranżują swoje mieszkania w różny sposób staramy się oferować szeroki wybór mebli, zachowanych w różnej stylistyce, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.

Zawarte w naszej aktualnej ofercie projekty, odpowiadające na zapotrzebowania współczesnych klientów, jak również opierające się o najnowsze trendy we wzornictwie, charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale przede wszystkim funkcjonalnością i niepowtarzalnym stylem. Zjawiskowy stolik industrialny na metalowych nogach, minimalistyczna ława, czy też niewielkich rozmiarów stolik kawowy, wykończony wysokojakościowym drewnem – to tylko niektóre z naszych propozycji, jakie doskonale sprawdzą się w roli nowoczesnego elementu wyposażenia.

Stolik industrialny, nowoczesny i rustykalny

W ofercie naszego salonu znajdą Państwo meble zaprojektowane w oparciu o różne trendy. Stolik industrialny, wykonany z litego drewna, wsparty na metalowych podstawach, przesłonięty szklanym blatem, dzięki połączeniu różnych materiałów idealnie sprawdzi się nie tylko w stylizacjach inspirowanych przemysłem, ale także w przestrzeni nowoczesnej, vintage lub skandynawskiej. W ofercie posiadamy stoliki kawowe wykonane z plastycznych materiałów, wysoko polerowanych, których oryginalne kształty wpiszą się w modernistyczny projekt salonu lub biura. Dla bardziej klasycznych przestrzeni tworzymy meble w całości wykonane z drewna z gustownie wykonanymi zdobieniami nóg i blatów. W zależności od potrzeb klientów, w ofercie posiadamy klasyczne ławy kawowe, stoliki wielofunkcyjne z szufladami, schowkami i gazetownikiem, a także stoliki modułowe, które połączone mogą tworzyć ciekawą całość, osobno stanowią funkcjonalny dodatek w postaci stolików nocnych, a także pomocniczych w różnych częściach mieszkania.

Stolik industrialny na zamówienie

Jeśli w bieżącej ofercie nie znaleźli Państwo mebli realizujących Państwa wyobrażenie, zapraszamy do kontaktu. Jako producent na specjalne zamówienie naszych klientów tworzymy projekty stołów szytych na miarę. Stolik industrialny według własnego projektu? Bez większego problemu, podejmujemy się każdego wyzwania.

Jeśli w bieżącej ofercie nie znaleźli Państwo mebli realizujących Państwa wyobrażenie, zapraszamy do kontaktu. Jako producent na specjalne zamówienie naszych klientów tworzymy projekty stołów szytych na miarę. W ofercie posiadamy również stoliki pomocnicze oraz kredens loft, zapraszamy do innych kategorii naszego sklepu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów