Szafy i witryny 

Szafa – nie ma chyba domu ani mieszkania, w którym nie znajdowałby się ten element wyposażenia wnętrza. To właśnie obecność szafy pozwala w przestrzeni mieszkalnej utrzymać porządek. Dzięki niej można schować odzież, obuwie oraz wszystkie inne przedmioty, które nie powinny być narażone na spojrzenia osób odwiedzających domowników. Na co powinno się zwracać uwagę, kupując szafę? Przede wszystkim na jej stabilność i wytrzymałość. Kolejnym ważnym aspektem jest jej pojemność. Ostatecznie należy się też zastanowić, czy wybrany model będzie współgrał z wystrojem wnętrza, w którym będzie się znajdować. W tej kategorii prezentujemy szafy, które na pewno wzbogacą wystrój niejednego wnętrza.

Zadaniem witryny, w przeciwieństwie do szafy, jest eksponowanie, a nie ukrywanie rozmaitych przedmiotów. Witryny dostępne w ofercie Krudo Design z pewnością sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak salon, kuchnia czy sypialnia. Są idealnym miejscem do przechowywania książek, zdjęć bliskich, pamiątek z wakacji i wszystkiego, co wzbogaci wystrój wnętrza.

Meble industrialne – szafy i witryny

Prezentujemy Państwu nasze meble industrialne: szafy oraz witryny. Każdy prezentowany niżej produkt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, starannie wykończonymi detalami oraz użyciem najwyższej jakości materiałów. Meble industrialne Krudo Design sprawdzą się w mieszkaniach typu loft, ale też w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Jeśli szukają Państwo solidnej, ale też nietuzinkowej szafy bądź witryny do swojego mieszkania lub domu, sklep Krudo Design to najlepsze miejsce na złożenie zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów