Najczęściej kupowane

34,00 zł

Żarówka dekoracyjna Edisona LED swoim wyglądem i barwą światła nawiązuje do żarówek żarnikowych.

269,00 zł

Kinkiet industrialny NY 5 jest lampą kierunkową, dzięki której możemy oświetlić wybrane przez nas miejsce.

699,00 zł

Lampa podłogowa na trójnogu Berlin Loft z reflektorem upiększy wnętrze, dostarczając do pomieszczenia niezbędną wiązkę światła rozproszonego lub skierowanego w określoną stronę...

135,00 zł

Marzysz o pięknie udekorowanym domu, pełnym spokojnej i ciepłej atmosfery? Nasze lampy prowansalskie sprawią, że Twoje wnętrza zyskają na wyglądzie a także zostaną odpowiednio oświetlone. Tworząc je dbamy o każdy detal. Wprowadź trochę Prowansji do Twojego domu!

96,00 zł

Surowy, nieco industrialny styl aranżacji mieszkań jest coraz bardziej popularny. Pomieszczenia urządzone w tym klimacie wymagają jednak równie innowacyjnych dodatków.  Jednym z ciekawszych rozwiązań, który panuje obecnie w designie oświetleniowym są lampy betonowe.

319,00 zł

Lampa wiszące Kule 3 została zaprojektowana jako uzupełnienie lamp "pająków".

34,00 zł

Żarówka dekoracyjna Globe S LED, doskonale wypełni wnętrze ciepłym światłem.

659,00 zł

Nasze lampy loftowe są produktami unikatowymi, cieszą się uznaniem na rynku polskim jak i europejskim, większość produktów w tej grupie jest wykonana ręcznie. Głównymi surowcami do stworzenia tej grupy lamp jest stal, odlewy i drewno .Ważnym elementem dopełniającym wygląd lamp industrialnych są żarówki węglowe w stylu vintage ,retro .

139,00 zł

So Volt to loftowa lampa wisząca wykonana z elementów stalowych...