Dropshipping

Współpraca & oferta hurtowa & dropshipping

Krudo Design to oferta nie tylko dla klientów indywidualnych. Specjalizujemy się również w dropshippingu oraz sprzedaży hurtowej dla sklepów z wyposażeniem wnętrz. Jako doświadczony dostawca, realizujemy współpracę z kontrahentami na najwyższym poziomie. Cieszymy się zaufaniem dużych i małych sklepów internetowych oraz stacjonarnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, precyzyjnie dopasowując formę współpracy do bieżących potrzeb.

Wyposażenie wnętrz – oferta Krudo Design

Nasze wyposażenie wnętrz spełnia najwyższe standardy, jeśli chodzi o jakość. Jest specjalnie selekcjonowane z uwzględnieniem obowiązujących trendów, tak by trafiało w gusta najbardziej wymagających klientów sklepów. Oferta jest spójna i jednorodna, a przy tym szeroka. Dzięki temu dobrze wpisuje się w profil działalności sprzedawców oferujących wyposażenie wnętrz mieszkalnych, a także lokali gastronomicznych, hoteli i nie tylko.

Dla kogo oferta hurtowa?

Nasza oferta skierowana jest do stacjonarnych i internetowych sklepów z oświetleniem i wyposażeniem wnętrz, salonów meblowych i galerii wnętrz. Ponadto współpracujemy z architektami i developerami. Oprócz produktów widocznych na stronie możemy wykonać dla Państwa inne rozwiązania związane z oświetleniem, abażurami, wzornictwem szkieł. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt. 


Jak otrzymać ofertę hurtową?

W celu uzyskania oferty hurtowej prosimy o kontakt:

e-mail: hello@krudo.pl
tel. +48 697 022 380