Lampy na indywidualne zamówienie

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem lamp, instalacji świetlnych oraz artystycznych do pomieszczeń komercyjnych (hotele, restauracje, muzea) i prywatnych. Współpracujemy bezpośrednio z inwestorem lub poprzez biura architektoniczne / projektowe. Obsługujemy inwestycje zarówno krajowe jak i zagraniczne.
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam w krótkim czasie wycenić Państwa projekt. 

W sprawie wyceny prosimy o kontakt:
e-mail: hello@krudo.pl
tel. +48 697 022 380

KRAKOWSKA 29
WROCŁAW

Lampa na 13 źródeł światła, wykonana z miedzianych rurek, kolanek i obejść. Centralnym punktem lampy jest skrzynka wykonana z miedzianej blachy.
Całość została wypolerowana i zabezpieczona lakierem. Lampa będzie oświetlać kuchnię w nowoczesnym, loftowym biurowcu we Wrocławiu.

RESTAURACJA GĘŚ I WINO
SPAŁA, HOTEL PREZYDENT

Kinkiety o długości 120 cm. z ruchomym ramieniem. Lampy wykonane zostały ze stali pomalowanej proszkowo. W kinkietach użyliśmy również mosiężnego przegubu, dzięki któremu można ustawić klosz pod danym kątem. Mosiężny pierścień pod oprawką dodaje ekskluzywności lampie. Lampa od A do Z wykonana wg. projektu.
Do restauracji wykonaliśmy 14 kinkietów

LAMPA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Lampa wykonana z dwóch stalowych rurek, w której regulacja ramion odbywa się przy pomocy przegubów. Całość pomalowana na kolor czarny mat.

CIAO PIZZA PASTA
SZCZECIN

Lampy w kolorze włoskiej flagi? Czemu nie! Do włoskiej restauracji wykonaliśmy lampy w specjalnej wersji kolorystycznej: zielonej, białej i czerwonej. Dodatkowo wnętrze rozświetla lampa na sześć żarówek w industrialnym stylu oraz kilka pojedynczych lamp.

CHLEB U JÓZEFA
KRAKÓW, KAZIMIERZ

Do klimatycznej restauracji usytuowanej na krakowskim kazimierzu wykonaliśmy lampy nad bar w specjalnej wersji kolorystycznej.