Lampy na indywidualne zamówienie

W KrudoDesign oferujemy profesjonalne wykonanie lampy na zamówienie, a także całych instalacji świetlnych oraz artystycznych do pomieszczeń komercyjnych (hotele, restauracje, muzea) i prywatnych. W trakcie projektowania oświetlenia na indywidualne zamówienie, współpracujemy bezpośrednio z inwestorem lub poprzez biura architektoniczne/ projektowe.

Lampa na indywidualne zamówienie- indywidualny projekt, indywidualna wycena

Prezentowana przez nas oferta opraw oświetleniowych w całości wykonywana jest ręcznie w Polsce, dzięki czemu korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że aranżowane pomieszczenia oświetlać będzie unikatowy produkt. Ponadto, specjalizujemy się również w renowacji opraw oświetleniowych, dzięki czemu miłośnikom vintage oferujemy lampy z epoki, które podkreślą charakter stylizowanego wnętrza.

Jako producent, podejmujemy indywidualne zlecenia projektów na lampy. Na zamówienie tworzymy spersonalizowany projekt oświetlenia wraz z instalacją, uwzględniając potrzeby klienta, a także samą oświetlaną przestrzeń. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam w krótkim czasie wycenić Państwa projekt. Do każdego projektu podchodzimy jednostkowo, dlatego każda realizacja jest dla nas wyjątkowa i ważna. Obsługujemy inwestycje zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Poniżej zapraszamy Państwa do zapoznania się z niektórymi realizowanymi przez naszą firmę projektami, jednocześnie zachęcając do poznania naszej oferty mebli na zamówienie.W sprawie wyceny prosimy o kontakt:

e-mail: biuro@krudodesign.pl

tel. +48 662 342 5204 PIĘTRO

GDAŃSK

Do restauracji 4 PIĘTRO w Gdańsku wykonaliśmy oświetlenie na indywidualne zamówienie.

4piętro1.jpg

WARZELNIA SMAKÓW

WIELICZKA

Do restauracji Warzelnia Smaków w Wieliczce wykonaliśmy 60 ramienny żyrandol.

TWO DROPS

KRAKÓW

Do kawiarnio winiarni TWO DROPS mieszczącej się na krakowskim Kazimierzu wykonaliśmy lampy wiszące, wykonane z pergaminu o średnicy 80 cm, oraz kinkiety w stylu industrialnym.

KRAKOWSKA 29

WROCŁAW

Lampa na indywidualne zamówienie we wrocławskim biurowcu na 13 źródeł światła, wykonana została z miedzianych rurek, kolanek i obejść. Centralnym punktem lampy na zamówienie jest skrzynka wykonana z miedzianej blachy.

Całość została wypolerowana i zabezpieczona lakierem. Lampa będzie oświetlać kuchnię w nowoczesnym, loftowym biurowcu we Wrocławiu.

RESTAURACJA GĘŚ I WINO
SPAŁA, HOTEL PREZYDENT

W projekcie oświetlenia dla Restauracji Gęś i Wino stworzyliśmy lampy na zamówienie w formie kinkietów o długości 120 cm z ruchomym ramieniem. Lampy wykonane zostały ze stali pomalowanej proszkowo. W kinkietach użyliśmy również mosiężnego przegubu, dzięki któremu można ustawić klosz pod danym kątem. Mosiężny pierścień pod oprawką dodaje ekskluzywności lampie. Lampa od A do Z wykonana wg. projektu.

Do restauracji wykonaliśmy 14 kinkietów

LAMPA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Dla jednego z naszych klientów przygotowaliśmy specjalny model oprawy do salonu. Lampa na indywidualne zamówienie została wykonana z dwóch stalowych rurek, w której regulacja ramion odbywa się przy pomocy przegubów. Ideą prezentowanej lampy na zamówienie było stworzenie modelu oprawy uniwersalnej, która w zależności od potrzeb stanowić będzie zarówno oświetlenie główne pomieszczenia, jak i punktowe boczne.

Całość instalacji została pomalowana na kolor czarny mat.

CIAO PIZZA PASTA
SZCZECIN

Lampy w kolorze włoskiej flagi? Czemu nie! Lampa na indywidualne zamówienie do włoskiej restauracji została stworzona w specjalnej wersji kolorystycznej: zielonej, białej i czerwonej. Dodatkowo, do oświetlenia wnętrza stworzyliśmy lampę na sześć żarówek w industrialnym stylu oraz kilka pojedynczych lamp.

CHLEB U JÓZEFA
KRAKÓW, KAZIMIERZ

Klimatyczne wnętrza wymagają specjalnego podejścia, dlatego dla restauracji na krakowskim Kazimierzu Chleb u Józefa powstała lampa na indywidualne zamówienie w idealnie dopasowanym do wnętrza wariancie kolorystycznym.