Meble na zamówienie

Pomysł na tworzenie mebli na wymiar w KrudoDesign był wynikiem dużego zapotrzebowania na tego typu usługi. W naszej standardowej ofercie znajdują się stoły, stoliki kawowe i inne meble. Mamy jednak świadomość tego, że klienci nie zawsze znajdują zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych meble, które spełniałyby w pełni ich oczekiwania. Nieodpowiednie wymiary niedostosowane do powierzchni wnętrza, kolorystyka, która nie współgra z aranżacją pomieszczenia – bardzo często z takimi problemami muszą się mierzyć osoby szukające mebli do swoich mieszkań i domów. Chcieliśmy usunąć wszystkie te przeszkody i tak wprowadziliśmy do swoich usług meble na wymiar.   Oferujemy najlepsze darmowe filmy na xhamster!!!

Meble na wymiar dla każdego

W KrudoDesign oferujemy profesjonalne wykonanie mebli na wymiar do pomieszczeń komercyjnych jak hotele, restauracje czy muzea, ale także do prywatnych przestrzeni mieszkalnych. Meble na zamówienie, a ściślej mówiąc proces ich projektowania, opiera się na współpracy z inwestorem lub poprzez profesjonalne biura architektoniczne/projektowe. Podstawą naszej pracy jest spełnienie wszystkich oczekiwań klienta, dlatego meble na wymiar produkowane przez KrudoDesign zawsze stanowią spersonalizowany projekt. Uwzględniamy nie tylko potrzeby klienta, ale także przestrzeń, w której nasze meble na zamówienie miałyby się mieścić. Podczas tworzenia projektu uwzględniamy styl aranżacji, dlatego bez problemu zaprojektujemy stolik industrialny, czy meble w rustykalnym tonie.

Meble na zamówienie – indywidualny projekt, indywidualna wycena

Do każdego zleconego nam projektu podchodzimy jednostkowo, niezależnie od tego, czy chodzi o stoły na wymiar, szafki na wymiar czy niewielkich rozmiarów półki na wymiar. Każdy projekt jest dla nas równie ważny. Zapewne interesuje Państwa cena naszych usług. Nie jesteśmy w stanie wskazać, ile średnio kosztuje wykonanie mebla, ponieważ każdy projekt jest unikatowy, wymaga zastosowania różnych materiałów, ale też włożenia innego nakładu pracy. Jedno jest jednak pewne: dołożymy wszelkich starań, aby produkt końcowy był wiernym odwzorowaniem Państwa wizji.

Stoły, szafki, półki na wymiar – każdy projekt to inna przygoda

Produkowanie mebli na wymiar to nasza pasja. To dzięki nim możemy dać klientowi unikatowy produkt, którego nie ma nikt inny. Niezależnie od tego, czy realizujemy stoły na wymiar, szafki na wymiar czy półki na wymiar, każdy projekt jest dla nas niezwykłą przygodą i każdy na długo pozostaje w naszej pamięci. Jeśli chcą Państwo mieć wkład w stworzenie czegoś nowego, wystarczy skontaktować się z nami i przekazać swoją wizję. My zadbamy o to, by ten pomysł urzeczywistnić.

Usługi stolarskie, schody drewniane i industrialne. Zabudowy barów i restauracji.

Nasze usługi stolarskie świadczymy na terenie całej Polski i za granicą. Oprócz mebli wykonujemy również schody drewniane oraz w stylu industrialnym. Współpracujemy również z architektami przy tworzeniu restauracji, pubów i hoteli. Wykonujemy kompletne zabudowy barów, recepcji itd. 


W sprawie wyceny mebli na wymiar prosimy o kontakt:
e-mail: biuro@krudodesign.pl
tel. +48 662 342 520

Jeżeli szukasz lokalnie firmy stolarskiej to znajdziesz nas pod frazami: stolarz andrychów, stolarz wadowice, stolarz bielsko - biała, stolarz kraków.